ATC, Astro Telescope Company, a. s.
výrobce a prodejce precizní astronomické techniky


eshop
Astronomie - astronomické dalekohledy, technika


Informace pro zákazníky 31-10-2008:

Odkazy k detailním a aktuálním informacím o výrobcích S-W, včetně informací o novinkách poskytovaných firmou ATC, Astro Telescope Company, a. s. nepřetržitě více jak 4,5 roku, nejsou veřejně dostupné. Zákazníkovi je nyní dána možnost nákupu především dle cen, které jsou rozhodující.

Příjem objednávek a prodej zboží S-W není a nikdy nebyl přerušen ani ukončen a dostupnost zboží je zcela podřízena skladovým zásobám evropského zástupce. Informace o ukončeném prodeji veřejně šířené Ing. Martinem Myslivcem* z Hradce Králové ve spojení s dalšími jedinci, jsou úmyslně lživé, zavádějící a poškozující. U plánovaného avizovaného a uskutečněného dovozu ve dnech 22. až 24. října 2008 bylo zboží odesíláno, osobně předáváno a kompletováno zákazníkům v minulém i v tomto týdnu se všemi náležitostmi. Veškeré potvrzené objednávky zákazníků byly uspokojeny.


Další dovoz je plánován ve dnech 26. až 28. 11.2008, kdy poslední termín pro příjem objednávek je 6. listopad 2008 do 12 hod.

U dalekohledů a montáží Vám můžeme vždy poskytnout výrobek za stejných nebo zpravidla za ještě výhodnějších cenových podmínek, než jakýkoliv jiný neautorizováný prodejce S-W.

31.10.2008 J. Holubec v.r.

* Důležité upozornění z 4.listopadu 2008: Pokračující další lživé nehorázné výmysly a pomluvy, účelově šířené Ing. Martinem Myslivcem z Hradce Králové, jsou nekalou činností z jeho strany a zdiskreditováním a účelovým poškozováním dalšího prodeje.

* * * *

Další dovoz zboží S-W je plánován ve dnech 19. až 22. 12.2008, kdy poslední termín pro příjem objednávek je 8. prosinec 2008 do 12 hod.


ATC, Astro Telescope Company, a. s.,
http://www.atc-astro.eu


Copyright by ATC

Autorská práva vyhrazena,
jakákoliv textová i obrazová část nesmí být bez písemného souhlasu nikde uvedena, kopírována a přenášena elektronickým a jiným způsobem.
Upozornění platí bez výjimky pro jakýkoliv odkaz